Tril

The world’s softest summer throw

Başlangıç » Tril Nedir? » Tril’in çevreci özellikleri neler?

Tril’in çevreci özellikleri neler?

Tril, arıtma tesisleri ile çevreye zarar vermeyen, kanserojen kimyasallar içermeyen üretim süreçlerinden geçerek “Oeko-tex” Avrupa kalite standartları ile belgeli tesislerde üretilir.

Daha az klima, daha az deterjan ve su gerektirir, enerji tasarrufu sağlar. Sık ütü gerektirmez, hafifliğinden dolayı lojistik avantaja sahiptir. Yumuşatıcıların kokusunu daha uzun süre taşır.

Diğer üstün özellikler:

Medical özellikler:

Uyku bozukluğu kliniklerinin; uyku sorunları yaşayan kişilerde kullanabileceği; Tril Yastık Kılıfı ile rahatlatıcı özelliği olan bir set üründür. Bu konuda Alman Hohenstein Institute aracılığı ile “Skin Friendly – Skin Sensorial Comfort Vote” testi için çalışmalar devam etmektedir.

Kozmetik özellikleri:

Sert yüzeyli, dokuma kumaştan mamul pikeler, yastık kılıfları, kadınların cildini tahriş eder, iz bırakır. Oysa Tril ve Tril Yastık Kılıfı, yumuşak yüzeylidir, nefes alır; cildinizin genç ve diri kalmasını sağlar. Tril Yastık Kılıfının akordeon kanallı yapısı, içinde barındırdığı hava ile cildin nefes almasını sağlar, dinlendirir ve yüz hatlarını yumuşatmaya yardımcı olur.

Nano-teknoloji Lavanta koku apresi yapılan Tril hem rahatlatıcı, hem de Lavantanın afrodizyak etkisine sahiptir.

Copyright 2012 - 2013. All rights reserved.